私はあなたの趣味にあったと思う

Týranie zvierat

19. ledna 2009 v 16:47 | shantia |  Abu
Dnes ráno si tak prezerám net, či nenájdem nejaký článok o týraní zvierat. Som si mala urobiť referát. A myslím, že som narazila na celkom dobrý text. Ale o čo horšie bolo, bolo to, že tam bolo jedno video.
Popravde povedané, ľudia, ktorí dokážu stýrať úbohé malé zvieratko len pre vlastné potešenie sú podľa mňa viac než narušení. Ja osobne by som dokázala takého človeka stýrať, ale nie k smrti, stýrať tak, že by žobronil o smrť, ale ja by som ho nezabila (šak nie som vrahyňa) ja by som si počkala kým by sa nakoniec zabil sám.
Možno je to trochu pritvrdé, ale podľa mňa by si to zaslúžili.

predsa - ŽI A NECHAJ ŽIŤ

ak ich to tak baví prečo sa takto netýrajú navzájom....keď nie je problém podpáliť malé mačiatko tak aký je problém podpáliť suseda? o pár rokov možno ani to nebude naozaj žiadnym problémom.

Je mi smutno a naozaj veľmi ľúto, že na tejto malej, krásnej Zemi žijú také beštie, ktoré len ťažko opísať čo sú zač...je mi z nich zletu máte to video...ale naozaj len pre fakt silné žalúdky....

Toto je hrozné!!! Vedeli ste, že ľudia čo pracujú v "MAX FACTOR" používajú zvieratá k testovaniu výrobkou??? TO JE PREDSA STRAŠNÉ!!! Poprosíme vás, aby každý kto uvidí tento článok (a aspoň trochu si ho prečíta, samozrejme) nech napíše komentár čo si o tom myslí! Každý kto si myslí že to vôbec nič nie je, vôbec tie úbohé zvieratká neľutuje alebo dokonca niečo podobné aj robí, nech s dovolením okamžite vypadne z mojej stránky a už sa tu nevracia!!!!!!!!!
Třeba na to jak se testují různé kosmetické přípravky a jiné věci na králících.
(je to ale po česky)

Tak například taková náplast.
Jak udělat náplast,aby nedráždila lidskou kůži? Jak to zjistit?
Jednoduše
Vezmete králíka a nalepíte mu na srst náplast
Prudce strhnete
Srst sleze
Máte holou kůži
Na tu nalepíte náplast
Prudce strhnete
Objeví se krvavá rána
Nalepíte náplast
Prudce strhnete ....
Pokračujete dokud nejsou vidět žebra

Nyní si vezměte například kočky.
Kočka má svázané nohy aby se nemohla hýbat
Proč na ní nevyzkoušet, jestli nově vyrobený šampon
neštípe do očí?
Jednoduše vezmete kočku a nalijete jí tekutinu do očí
Samozřejmě se víčka nejprve upevní aby je zvíře nemohlo zavřít
Pravděpodobnost že kočka oslepne je 100%

Slovo vivisekce pochází z dvou latinských slov "vivo" a "sectio" ("živé" a "řezat") můžeme ho tedy přeložit jako "řezat za živa". Teď už je i neznalým možná jasnější o co jde.
Ano, jde o pokusy na zvířatech, které jsou nelidské a kruté. Nejen, že "pokusná" zvířata jsou chována ve zcela nevhodných podmínkách, které jim téměř neumožňují vykonávat ani ty nezákladnější potřeby. Jsou také velmi krutým způsobem využívána pro pokusy s nejrůznějšími nemocemi a chemikáliemi. Zvířata jsou přivazována nebo paralyzována tak, aby jim byl znemožněn pohyb a aby se nemohla bránit, následně jsou do nich vpraveny zkoumané látky. Poté jsou vystavena, bez jakýchkoli utišujících prostředků, velkým bolestem a výzkumníci pozorují změny způsobené chemikálií na živé tkáni. Po pokusu jsou zvířata zpravidla zabita.

Pritom existuje takmer stovka skutočne vedeckých a medzinárodne schválených metód, ktoré sú lacnejšie, presnejšie a hodnovernejšie.

Na nete si možeš nájsť obrázky. Príde ti zle skor ako ich nájdeš...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama